TRUMPAI APIE GRAHAM HILL

GRAHAM HILL buvo vienas sėkmingiausių lenktynininkų istorijoje. Jis buvo vienintelis lenktynininkas, kada nors laimėjęs „trigubą automobilių sporto karūną“: Formulės 1 pasaulio čempionas, Indianapolio 500 ir legendinės 24 valandų LeMans lenktynių nugalėtojas.
Tačiau Grahamas Hillas buvo daug daugiau: jis buvo esminis britų džentelmenas: mandagus, pagarbus, humoristinis, plačių pažiūrų ir pasiekęs. Jam buvo atviros visos durys, jis buvo visur laukiamas ir praturtėjo kiekviena visuomenė. Jo kalbos po vakarienės buvo legendinės. Jis buvo savo laikų stiliaus ikona. Jam buvo būtina tobula ūsų ir plaukų priežiūra, o jo sūnus Damonas Hillas vis dar šliaužia apie savo tėvo drabužinę. GRAHAM HILL produktų linija yra duoklė šiam britų džentelmenui.

FORMULĖS

Graham Hill linijos gaminiams pasirinkome du rafinuotus, elegantiškus ir vyriškus kvapus: Aromatingą kvapą su bergamotės, vandens bambuko, mėlynojo lotoso, eukalipto ir raudonojo kedro deriniu bei gėlių, medienos kvapą iš žaliosios arbatos, jazminų, liepų žiedai, medus ir gintaras.

DIZAINAS

Dizainas įkvėptas legendinio tėvo ir sūnaus Grahamo ir Damono Hillų šalmo dizaino: baltos Londono irklavimo klubo vairo mentės ant labai tamsios Prūsijos mėlynos spalvos.

PRODUKTŲ PAVADINIMAS

Kiekvienas produktas turi pavadinimą lenktynių trasų, kurios buvo antrieji Grahamo Hillo namai ir kuriose jis šventė savo didžiulę sėkmę, pavadinimą: Indianapolis, LeMans, Monakas ir, žinoma, Silverstone – britų automobilių lenktynių namai.